Maailmakoristuspäev 28. september kristi.konsa

Esmaspäeval andsime  kooliperega väikese panuse maailma puhtamaks muutmisel  osaledes  Maailmakoristuspäeval. Liikuma Kutsuva Koolina ühendasime meeldiva kasulikuga. Moodustatud tiimidega saime harjutada nii orienteerumist, vaadelda aastaaegade vaheldumist looduses, märgata puude ilu ja sügisandide valmimist, omavahel suhelda, samal ajal korjates üles ja  sorteerides looduses vedeleva prügi. Aktsioon lõppes Võsu jäätmejaamas, kus saime teadmised jäätmete liigitamisest, sorteerimisest ja kogumisest ning ühtlasi oli võimalus  oma  kogutud kraam kogumiskohtadesse  ära anda.

Täname kõiki osalejaid, korraldajaid ja Võsu jäätmejaama!

Täname kõiki osalejaid, korraldajaid ja Võsu jäätmejaama!