Sportlik isadepäev 17. november kristi.konsa

Neljapäeval, 10. novembril, külastasid meie õpilasi Tapal teenivad NATO lahinguüksuse sõdurid Taanist, kes tutvustasid oma varustust, relvastust ja sõidukeid ning rääkisid elust väeteenistuses.

Kuna oli isadepäevaeelne aeg, siis olid oodatud üritusele ka isad ja pereliikmed. Meeleoluka pärastlõuna jooksul said kõik osalejad maitsta sõdurite toitu, kuulda kuidas metsas ööbida, tutvuda relvastuse ja sõjaväe varustusega, spordihoone võimlas osaleda sportlikel võistlustel ja sooritada  koos sõduripoistega erinevaid harjutusi.

Kuigi igas punktis oli õpetaja, kes külaliste juttu inglise keelest tõlkis, oli lastel ka endal väga hea võimalus inglise keelt praktiseerida ja seda võimalust väga usinasti ka kasutati.

Täname ürituse korraldajaid, kõiki osalejaid, külalisi ja Võsu Spordihoonet!

Täname ürituse korraldajaid, kõiki osalejaid, külalisi ja Võsu Spordihoonet!