Isadepäeva kossuõhtu 15. november kristi.konsa

10. novembril toimus Võsu Spordihoones tore  isadepäeva tähistamise üritus. Peeti korvpallimatš Võsu kooli õpilaste ja isade vahel. Eriti tore, et ürituse korraldus tuli lapsevanemate poolt ja heategevusena sai teha annetusi Võsu lastele pallikäru soetamiseks, millega on trennides ja mängude ajal mugav palle transportida. Korvpall on meie koolis väga populaarseks osutunud, trennides osaleb treener Madis Putko juhendamisel üle 30 õpilase. Spordiklubi Nooret Liikuma abiga on saadud trennidesse juurde piisavalt korvpalle, et kõik lapsed saaksid harjutusi kaasa teha ja vabal ajal kasutada, samuti on spordisaali paigaldatud minikorvpalli kõrgusele liigutatavad korvid.

Oli väga sõbralik-sportlik korvpallilahing, mängu vaheajal toimusid lõbusad võistlused  ja peeti plaani korraldada omavahelisi sõpruskohtumisi  ka edaspidi.

Suur, suur  tänu Reet ja Tarmo Kuusmaale, treener Madis Putkole, Marco Aitmanile ning loomulikult kõigile isadele-lastele, kes omavahel võistlesid ja emadele, kes rõõmsalt kaasa elasid!

Foto Reet Kuusmaa

Foto Reet Kuusmaa