Võsu kooli sünnipäev 30. november kristi.konsa

18. novembril tähistasime üheskoos vilistlaste, endiste ja praeguste töötajate ning külalistega oma armsa kooli 125. sünnipäeva. Päev oli täis rõõmsaid taaskohtumisi, meenutusi, emotsioone ja unistusi. Vanim vilistlane, kes sünnipäeval osales oli Võsu kooli lõpetanud aastal 1952 ja noorim 2023 aastal, nii et kokku said mitme põlvkonna Võsu kooli õpilased. Päeva jooksul oli koolimaja kõigile külastajatele avatud. Lisaks meenutustele oli võimalus koos praeguse koolijuhi Aet Kruusimägiga tutvuda kooli tänase päeva tegemistega ja vaadata tulevikku, meie uue, veel unistustes oleva koolimaja suunas. Sünnipäevapidu sai alguse südamliku kontserdiga Rannaklubis ja jätkus hoogsas rütmis nii koolimajas, kui spordihoones hiliste öötundideni.

Täname kõiki üritusel osalejaid, päeva korraldajaid ja toetajaid!

Palju õnne Võsu kool!

Fotod Kelly Ramul, Ain Liiva

Täname kõiki üritusel osalejaid, päeva korraldajaid ja toetajaid!

Palju õnne Võsu kool!

Fotod Kelly Ramul, Ain Liiva