Õppetöö

Microsoft Office

Kõigil Võsu Kooli õpilastel on võimalus alla laadida tasuta Office 365 pakett, mis sisaldab endas ka Teamsi, mida kasutatakse distantsõppel ja e-õppe päevadel.

Igal õpilasele on oma isiklik Võsu Kooli meiliaadress ja koolist saadud salasõna. Selleks, et Office alla laadida, tuleb eelnevalt nimetatud kasutajatunnuse ehk meiliaadressi ja salasõnaga logida sisse leheküljele office.com. Seejärel ilmub üles paremale nurka nupp "Installi Office" või inglise keeles "Install Office", kus omakorda tuleb valida "Office 365 rakendused". Edasine õpetus ilmub ekraanile juba seal samal interneti leheküljel.

Kui rakendus on installitud ja esimest korda avatud, tuleb ka rakenduses endas sisse logida Võsu Kooli meiliaadressi ja salasõnaga.