Kevadpidu 04. juuni kristi.konsa

Kui kevadeti on koolimaja ees  uhkes õites meie vilistlaste istutatud rododendor, on kevadeo aeg.  29. mail toimuski Rannaklubis meie selle kevadine pidu. Eriline rõõm, et seekordne üritus oli Võsu Kooli ühine pidu, kus esinesid nii lasteaialapsed, koolilapsed kui ka õpetajad. Etteastetes kuulasime lustakaid luuletusi, rõõmsaid laule, nägime reipaid tantse ja humoorikaid etendusi. Lasteaialaste ja õpetajate ühisbänd „Säravad Lõvid“ küttis niigi kuuma saali veelgi kuumemaks. Peo lõpus avaldasime tänu lapsevanematele ja meie koostööpartneritele, kes aasta jooksul kooliellu nõu ja jõuga oma panuse on andnud. Aitäh Teile!
Kontserdile tulijad said enne peo algust keha kinnitada poiste kohvikus, kus müügil olid erinevad hõrgutised ja küpsetised. Täname 8. klassi noormehi kohviku korraldamise ja 5.-6. klassi noormehi kohviku teeninduse eest!
Täname südamest kõiki esinejaid, juhendajaid ja külalisi!

Järgmiste meeleolukate kohtumisteni!

Täname südamest kõiki esinejaid, juhendajaid ja külalisi!

Järgmiste meeleolukate kohtumisteni!