Uudised

Kiidame meie etlejaid! 22. aprill kristi.konsa


17. aprillil toimus Rakvere Eragümnaasiumis maakondlik 3.-5. klasside inglise keele etluskonkurss. Sel aastal esindasid meie kooli Helerin Renser, Noora van Blaaderen, Holger Kruusmaa, Raidon Aso, Tormi Aas ja Robin Nagel, kes valiti välja koolis toimunud eelvoorus. Kokku oli osalejaid 16 koolist ja etlejaid hindas žürii kuhu kuulusid liitlasvägede sõjaväelased, kes on pärit USA-st ja Suurbritanniast ja Madis Joosep Toomel, kes on ise etluskonkursi kooliajal võitnud.
4. klasside arvestuses saavutas I koha HOLGER KRUUSMAA ja II koha ROBIN NAGEL.
Au ja kiitus võitjatele Holgerile ja Robinile, suurepärase esituse eest ning ka väga ilmekalt ja ilusa hääldusega esinenud Helerinile, Noorale, Raidonile ja Tormile!
Õpilaste juhendaja on õpetaja Silvi Saar. Aitäh Sulle!

Foto. Küllike Adosson

17. aprillil toimus Rakvere Eragümnaasiumis maakondlik 3.-5. klasside inglise keele etluskonkurss. Sel aastal esindasid meie kooli Helerin Renser, Noora van Blaaderen, Holger Kruusmaa, Raidon Aso, Tormi Aas ja Robin Nagel, kes valiti välja koolis toimunud eelvoorus. Kokku oli osalejaid 16 koolist ja etlejaid hindas žürii kuhu kuulusid liitlasvägede sõjaväelased, kes on pärit USA-st ja Suurbritanniast ja Madis Joosep Toomel, kes on ise etluskonkursi kooliajal võitnud.
4. klasside arvestuses saavutas I koha HOLGER KRUUSMAA ja II koha ROBIN NAGEL.
Au ja kiitus võitjatele Holgerile ja Robinile, suurepärase esituse eest ning ka väga ilmekalt ja ilusa hääldusega esinenud Helerinile, Noorale, Raidonile ja Tormile!
Õpilaste juhendaja on õpetaja Silvi Saar. Aitäh Sulle!

Foto. Küllike Adosson