Uudised

Kooli parimad etlejad 03. aprill kristi.konsa


30. märtsil osalesid meie koolist Lääne-Virumaa etluskonkursil  „Ellen Niiduga Midrimaal“ 2023,  nooremas vanuserühmas  Lisandra Napritson ja Raidon Aso, vanemas vanuserühmas   Lenne Laigu ja Eliise Aros.

Raidon saavutas 1.-3. klassi  maakondlikus arvestuses II koha   ja esindab Võsu Kooli ka vabariiklikul konkursil 25. aprillil.

Kiidame osalejaid ja täname laste juhendajaid- Anneli Promen, Kelly Konetski-Ramul, Katrin Vaheoja ja Lemme Mäe!

 

Foto Kelly Konetski-Ramul

30. märtsil osalesid meie koolist Lääne-Virumaa etluskonkursil  „Ellen Niiduga Midrimaal“ 2023,  nooremas vanuserühmas  Lisandra Napritson ja Raidon Aso, vanemas vanuserühmas   Lenne Laigu ja Eliise Aros.

Raidon saavutas 1.-3. klassi  maakondlikus arvestuses II koha   ja esindab Võsu Kooli ka vabariiklikul konkursil 25. aprillil.

Kiidame osalejaid ja täname laste juhendajaid- Anneli Promen, Kelly Konetski-Ramul, Katrin Vaheoja ja Lemme Mäe!

 

Foto Kelly Konetski-Ramul