Õnnitleme Raidon Aso! 27. märts kristi.konsa

Laupäeval ja pühapäeval, 25.-26. märstil toimus Tallinnas Nõmme Vaba Aja Majas Eesti Meestelaulu Seltsi XIII poiste-solistide võistulaulmise Põhja-Eesti piirkonna voor. Võsitlustules oli 120 noort vanuses 3 eluaastast kuni 20 eluaastani.

Vanuserühmas 7-9 aastased kooliealised poisid, saavutas meie kooli 3. klassi õpilane RAIDON ASO  I koha!

Täname Raidoni juhendajaid  Lemme Mäe ja Sven Rannar, klaverisaatja Ahti Bachblum.

Poiste-solistide lõppkontsert toimub 20. mail Viimsi Artiumis, kus lauljaid saadab sümfooniaorkester Ventum.

Loe ka Emotsioonid poiste-solistide võistulaulmiselt – Eesti Meestelaulu Selts (emls.ee)

Foto Küllike Adosson

Foto Küllike Adosson