Projektinädal "Kosmos" 17. veebruar kristi.konsa

Veebruarikuu teine nädal oli meie koolis kosmoseteemaline. Projekt „Kosmos“ läbis kõiki koolipäevi ja lõimimis õppeaineid.  Käelise tegevuse ja 9. klassi juhendamisel valmisid esmaspäeval satelliidid. Teisipäevase Kosmoseseikluse raames toimus orienteerumine, mille jooksul tuli lahendada ülesandeid, mis  panid proovile õpilaste tehnilise taiplikkuse, mõõtmisharjumused ja peastarvutamise oskuse. Kolmapäeval visandati kavandid ja kirjeldused kosmoseelukatest, mis kavandite järgi plasteliinist välja vooliti. Kõik elukad said üles pildistatud, välja prinditud ning „Tulnukate invasioon“ on eksponeeritud kooli ümbruses. Kutsume kõiki huvilisi vaatama! Neljapäevane liikumisvahetund oli samuti kosmoseteemaline ja õpilased osalesid erinevates meeskonnamängudes. Reedel oli kõigil võimalus Rannaklubis külastada mobiilset planetaariumi ja seigelda avakosmoses. Stiilipäeval sai koolipere kanda ulmelisi kostüüme ja nädala koolitoidu menüü oli vägagi kosmiline, maitsta sai nii Põrkuvaid galaktikaid, Linnutee kivikamakaid, Astronaudi unistust ja Marsimehe vitamiine.

Täname projekti läbiviijaid ja kõiki osalejaid!

Täname projekti läbiviijaid ja kõiki osalejaid!